Автономні сонячні електростанції

Наша компанія займається проектуванням і будівництвом повністю автономних сонячнихелектростанцій, призначених для організації надійного електропостачання об’єктів будь-якої складності. Автономні сонячні електростанції використовуються там, де немає централізованих ліній електропередач (прокладання мереж ускладнено або економічно недоцільно) або для електроживлення пересувних об’єктів. Ми допоможемо вам у правильному виборі найбільш раціонального рішення на базі технологій сонячної енергетики.

Схема автономної домашньої сонячної електростанції

Автономні електростанції на сонячних батареях

Автономна сонячна електростанція включає в себе:

  • Сонячні модулі (батареї, панелі), що перетворюють в електроенергію падаючу на їх робочу поверхню енергію випромінювання Сонця.
  • Блок акумуляторних батарей, в яких відбувається накопичення надмірної електроенергії в денний час і які стають головним джерелом електроенергії, коли сонячні модулі не можуть повністю забезпечити потреби споживача в електриці.
  • Контролери заряду / розряду — пристрої, не тільки керують процесом зарядки акумуляторам, але і дозволяють оптимізувати процес енергозабезпечення споживачів при роботі від блоку акумуляторів, мінімізуючи втрати і продовжуючи термін автономного функціонування об’єкта.
  • Інвертор — перетворювач постійного струму, що надходить в систему від блоку фотоелектричних сонячних батарей або АКБ, в змінний, який подається безпосередньо в енергосистему об’єкта.

У європейських країнах, Канаді та США фотоелектричні системи все частіше використовують в якості резервного енергозабезпечення, адже забезпечити повністю автономне функціонування немає можливості внаслідок недостатнього рівня генерації як у вечірній і нічний час, так і в зимовий період. Втім, з впровадженням енергоефективних і досить ємних систем накопичення і зберігання електроенергії (над їх розробкою постійно працює цілий ряд корпорацій і наукових центрів), а також спеціалізованого програмного забезпечення, яке забезпечить контроль над усіма процесами в енергосистемі і забезпечить оптимальний електророзподіл, цей недолік буде виправлений . Це дозволить в повній мірі використовувати ті переваги, які можуть надати фотоелектричні сонячні системи:

  • Установка систем в місцях, де прокладка централізованої лінії електропередачі або ускладнена, або потребує невиправдано великих витрат (наприклад, це можуть бути об’єкти туристичної інфраструктури високо в горах, на островах, або об’єкти будівництва на початковому етапі і т.д.).
  • Безшумність роботи.
  • Екологічна безпека та дружнє ставлення до навколишнього середовища.
  • Мінімальний рівень техобслуговування.

Рентехно пропонує встановлення будь-яких видів автономних фотоелектричних систем з необхідними технічними характеристиками, виходячи із завдань конкретного клієнта. Для підвищення надійності електроживлення ми можемо розробити і встановити гібридні системи з комбінацією декількох джерел енергії (централізована мережа, фотоелектричні модулі, вітроелектричні установки, генератори). Конкретна реалізація системи визначається потребами замовника. В залежності від сумарної потужності навантаження, яку необхідно забезпечити електроенергією, підбираються типи і кількість сонячних модулів, ємність акумуляторів, параметри контролерів заряду і інверторів.

Важлива перевага систем електроживлення, заснованих на сонячних модулях — повна безпека сонячної енергетики як для навколишнього середовища, так і людей, які можуть працювати в безпосередній близькості. Установка альтернативних джерел енергії — це інвестиції в збереження природної різноманітності і чистоти планети, соціально відповідальний вчинок перед майбутніми поколіннями жителів Землі. Щоб збільшити ефективність роботи сонячної електростанції, ми пропонуємо монтаж поворотних двовісний трекерів — рухливі опорні металоконструкції дозволяють підняти значення річної генерації фотоелектричної станції на 30-40%.

Мобільні та переносні сонячні електростанції

Мобільні немережеві фотоелектричні автономні станції представляють собою надійні, мобільні, екологічно чисті і легкі в експлуатації системи для стабільного живлення електроспоживачів, які не мають постійного доступу до централізованих мереж. До особливостей даних систем відноситься повна автономність роботи, швидкість і простота розгортання і перекладу в похідний стан, а також можливість використання на різних типах поверхні.

Автономні сонячні електростанції для приватних будинків

У нас ви зможете замовити автономну сонячну електростанцію для промислового об’єкта або офісу — ціни і якість вас приємно здивують.